About us

Dawno, dawno temu...

…śledź był przedmiotem kultu, któremu przypisywano magiczną siłę.
Już w starożytnych czasach wierzono, że odpędza złe czary i wskazuje drogę.
W Ministerstwie Śledzia i Wódki wierzymy w to do dzisiaj i przekonujemy o tym naszych gości. Nasze lokale cechują się wyjątkową atmosferą, dla której inspiracją są czasy PRL. Klimat Ministerstwa nawiązuje do lat młodości naszych rodziców i dziadków, którzy zdawali sobie sprawę z witalności płynącej ze śledzia i wzmacniali ją kieliszkiem zmrożonej wódeczki.

Ministerstwo jest miejscem, gdzie tradycję kultywuje się na wszelakie sposoby.

Oferta lokalu jest szeroka, a zarazem prosta. Oprócz śledzia, znajdziecie u nas klasyczne przekąski barowe m.in. galaretę, tatara oraz marynaty. O dobrą zabawę gości i najwyższą jakość serwowanych potraw dba najznakomitszy w kraju personel, starannie wybrany przez Prezydium Ministrów.

Ale to nie wszystko!

Ministerstwo słynie ze znakomicie przyrządzonej cytrynówki własnej receptury oraz szerokiej oferty koktajli i szotów. Nasze lokale są również przygotowane pod znakomite programy artystyczne typu „karaoke”, w których taniec i piosenka organizowane są ku uciesze naszych gości. Te cechy pozwoliły uzyskać popularność wśród obywateli młodszych, którym odpowiada klimat lokalu i starszych – którzy mogą cofnąć się do lat młodości.

W 37 miastach istnieje 39 lokali i wciąż planujemy otwarcie nowych - Dołącz do nas!

Nasza misja rozpoczęła się w Gliwicach w 2012 roku. Dwóch marzących o własnym biznesie Ministrów na powierzchni 60 m² otworzyło lokal, w którym szybko zaczęło brakować miejsca.
Już w pierwszym roku działalności zakładu ustanowiono plan rozwoju by z Ministerstwa utworzyć franczyzę.

W przeciągu dwóch pierwszych lat rozwoju otworzyliśmy 8 nowych filii, w tym 3 w miastach wojewódzkich – w Katowicach, Krakowie i Opolu, a także w Częstochowie, Jastrzębiu Zdroju, Rybniku, Tarnowskich Górach i Mińsku Mazowieckim. Średnio co roku na mapie pojawiają się 4 nowe lokale!

Chciałbyś również zostać Ministrem?
Otwórz swój lokal i dołącz do naszego grona.

DANE ADRESOWE

MSW sp.z o.o.

ul. Raciborska 2

44-100 Gliwice

NIP 6312644561

Konto bankowe mbank o/Gliwice 54 1140 2004 0000 3502 7415 4223

Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 00 00757527

Regon 2428141810

KONTAKT

biuro@msiw.eu

Młodzieży do lat 18 oraz osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.