Lokale

W celu rezerwacji wybierz swój lokal i skontaktuj się z nami. 

Miło będzie Cię zobaczyć!

plac Narutowicza 16

97-400 Bełchatów

tel. 661 312 890

belchatow@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

Stary Rynek 25

85-105 Bydgoszcz

tel. 882 692 383

cudnadbrda@gmail.com

Rynek 4

41-902 Bytom

tel. 690 695 537

bytom@msiw.eu

11 Pułku Ułanów Legionowych 19

06-400 Ciechanów

tel. 733 846 933

ciechanow@msiw.eu

ul. Śląska 7

42-217 Częstochowa

tel. 533 307 243

msiw.czewa@gmail.com

ul. Pułaskiego 24

19-300 Ełk

tel. 724 347 931

elk@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

Targ Drzewny 3

80-883 Gdańsk

tel. 795 851 110

gdansk@msiw.eu

ul. Raciborska 2

44-100 Gliwice

tel. 731 001 313

gliwice@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

ul. Mazowiecka 2

44-435 Jastrzębie-Zdrój

tel. 664 873 814

jastrzebie.zdroj@msiw.eu

ul. Mariacka 4

40-014 Katowice

tel. 794 700 717

katowice@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

Świętego Leonarda 16/3

25-311 Kielce

tel. 537 575 266

kielce@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

ul. Sławkowska 10

31-014 Kraków

tel. 511 072 600

krakow@msiw.eu

Rynek 34

59-220 Legnica

tel. 727 913 913

legnica@msiw.eu

Plac Wolności 2

20-003 Lublin

tel. 789 262 409

lublin@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

ul. Piotrkowska 111

90-425 Łódź

tel. 505 907 171

lodz@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

ul. Piotrkowska 84

90-102 Łódź

tel. 505 907 171

lodz@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

plac Jana Kilińskiego 1

05-300 Mińsk Mazowiecki

tel. 510 524 972

minsk.mazowiecki@msiw.eu

ul. 17 Stycznia 4

26-300

tel. 790 892 402

opoczno@msiw.eu

Rynek 32

45-750 Opole

tel. 730 631 234

opole@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

ul. Sieradzka 4

97-300 Piotrków Trybunalski

tel. 661 312 890

piotrkow.trybunalski@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

ul. Grodzka 5

09-400 Płock

tel. 577 808 037

plock@msiw.eu

Stary Rynek 90

61-772 Poznań

tel. 691 462 558

poznan@msiw.eu

ul. Żeromskiego 33 (wejście od ul. Focha)

26-610 Radom

tel. 728 748 730

radom@msiw.eu

Rynek 7

44-200 Rybnik

tel. 532 243 257

rybnik@msiw.eu

ul. Senatorska 1

96-100 Skierniewice

tel. 502 680 306

skierniewice@msiw.eu

ul. Małachowskiego 32

41-200 Sosnowiec

tel. 502 628 552

sosnowiec@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

ul. Piłsudskiego 103

27-205 Starachowice

tel. 797 653 550

starachowice@msiw.eu

ul. Kościuszki 54

16-400 Suwałki

tel. 570 814 231

suwalki@msiw.eu

ul. Dolna 1

42-600 Tarnowskie Góry

tel. 731 416 556

tarnowskie.gory@msiw.eu

plac Kościuszki 17

97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 797 917 373

tomaszow.mazowiecki@msiw.eu

Rynek Staromiejski 23

87-100 Toruń

tel. 668 101 061

torun@msiw.eu

ul. Jana Pawła II 10

43-100 Tychy

tel. 577 373 177

tychy@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

Foksal 18

00-372 Warszawa

tel. 696 507 098

warszawa.foksal@msiw.eu

ul. Rzeźnicza 34

50-130 Wrocław

tel. 798 828 907

wroclaw@msiw.eu


Uzyskano Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa PFR

ul. Fabryczna 22

62-300 Września

tel. 784 150 066

wrzesnia@msiw.eu

ul. Wolności 259B

41-800 Zabrze

tel. 695 264 217

zabrze@msiw.eu

Rynek 4

44-240 Żory

tel. 504 132 388

zory@msiw.eu